Umah Pengiyangan Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Umah Pengiyangan Villa Ubud ligt op 4 km afstand van het Apenwoud van Ubud en nodigt gasten uit om te genieten van een terras.

    De villa is gesitueerd binnen 10 minuten met de auto van het Rudana-museum.

    De woning biedt patiozichten.

    Gasten die in Umah Pengiyangan Villa, kunnen gebruikmaken van de gedeelde keuken met een waterkoker om zelfgemaakte maaltijden te bereiden. De dichtstbijzijnde luchthaven is Ngurah Rai, op 40 km van de 1-slaapkamer villa. Auto's en fietsen kunnen ter plaatse gehuurd worden, waar u ook geniet van een zwembad.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 12:00
    Licentienummer2210240005935,55193

    Kameropties bij Umah Pengiyangan Villa Ubud

    De woning biedt patiozichten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Umah Pengiyangan Villa Ubud Eten foto Umah Pengiyangan Villa Ubud Faciliteiten foto Umah Pengiyangan Villa Ubud Eten foto Umah Pengiyangan Villa Ubud Kamer foto Umah Pengiyangan Villa Ubud Buitenkant foto Umah Pengiyangan Villa Ubud Kamer foto Umah Pengiyangan Villa Ubud Voorzieningen foto Umah Pengiyangan Villa Ubud Buitenkant foto Umah Pengiyangan Villa Ubud Voorzieningen foto Umah Pengiyangan Villa Ubud Kamer foto
    Villa "Poel" met een Slaapkamer

    Grootte: 30 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Umah Pengiyangan Villa Ubud

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Umah Pengiyangan Villa Ubud

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Indonesië

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in Umah Pengiyangan Villa?
      Ja, een gedeelde keuken, samen met een waterkoker, is beschikbaar in Umah Pengiyangan Villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van Umah Pengiyangan Villa?
      Gasten van Umah Pengiyangan Villa kunnen onder andere het Apenwoud van Ubud (4 km), de Goa Gajah (Olifantengrot) 2) en het Rudana-museum 2,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Umah Pengiyangan Villa Ubud